درباره ما

تاریخچه

گل افراز با هدف ارائه عسل طبيعي و ساير محصولات زنبور عسل به هموطنان عزيز بطور مستقيم و بدون واسطه در سال 92 توسط حميد رضا سليماني تاسيس گرديد . حميد رضا اصول زنبورداري را از کودکي نزد پدر آموخت و از سال 78 پرورش زنبور عسل را بطور رسمي و مستقل آغاز نموده و عضو تعاونی زنبورداری شهرستان گردید . وی تنها به آموخته های عملی اکتفا نکرده و پس از طی مقطع کارشناسی در رشته پرورش زنبور عسل در سال 90 از جهاد دانشگاهی اصفهان فارغ التحصيل شد و در حال حاضر به پرورش زنبور عسل ، تولید ملکه ، تولید عسل و محصولات زنبور عسل مشغول می باشد .
  • از زماني که دست چپ و راستم را شناختم زندگاني ام با زنبور عسل ، کندو ، صحرا ، گلستان ، کوهستان و بيابان آميخته شده بود . تلاش شبانه روزی من برای تولید عسل طبیعی خالص و در مقابل نایاب بودن این محصول با ارزش برای مصرف کنندگان ! از اينجا شروع شد که تصميم گرفتم محصولات ارگانيک و توليدي خود را به صورت مستقيم به دست مشتريان واقعي برسانم .
    حمیدرضا سلیمانی
  • من ماهانه هزاران کیلومتر را بین استان های مختلف ایران می پیمایم تا کندوهای چوبی زنبور عسل را به مناطق مختلف جهت جمع آوری شهد طبیعی گلها توسط زنبور عسل کارگر یا زمستان گذرانی زنبورستان جا به جا کنم . رسالت من تولید عسل طبیعی خالص از شهد گل هاست .
    حمیدرضا سلیمانی

مهدی اسماعیلی

زنبوردار

تکنسین باغبانی


احمد سلیمانی

زنبوردار


دکتر داوود سلیمانی

دکتر تغذیه

زنبوردار


حمیدرضا سلیمانی

مدیریت گل افراز

کارشناس پرورش زنبور عسل

tel


زنبوردار
پروانه زنبورداری
مدرک کارشناس پرورش زنبور عسل
پروانه فعالیت